Contmarine Global Forwarding

2007 yılında “Hava Kargo ve Kurye Taşımacılık” alanında faaliyete başladığımız lojistik sektöründe 15. yılımızı geride bıraktık. Bugün ise; tüm taşıma modellerinde gönderim operasyonlarını yöneten, entegre lojistik hizmeti sunan, genç, dinamik ve çözüm odaklı bir kuruluş olarak lojistik sektöründe siz değerli müşterilerimize ve ülkemizin ekonomisine değer katıyoruz.

Contmarine Global Forwarding A.Ş. olarak güvenilirlik ilkesinden sapmadan, hizmet kalitemizi arttırmak adına teknolojiye ve insana yatırım yapıyor; sürekli yüksek standartta iş akışı sağlayarak, her zaman dinamik bir performans ile lojistik çözümleri sunuyoruz. Güçlü acente ağımız ve uluslararası sektörel bağlantılarımız sayesinde yurt içinde ve yurt dışında birçok noktaya servis veriyoruz.

Misyonumuz, sektörümüzde faaliyet gösteren tüm paydaşların güvenini kazanarak, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı kalarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır. Dinamik performansa sahip lojistik çözümlerimizle ülke ekonomimize katkıda bulunuyoruz. Çözüm odaklı yaklaşımımızla hem ulusal hem de uluslararası şirketlerin çözüm ortağı olarak, dünyanın birçok limanına servis veriyoruz.

Vizyonumuz, lojistik sektöründe hizmet kalitesini sürekli arttıran, teknolojik, akılcı, ilkeli ve sorumlu bir yaklaşımı benimseyerek deniz yolu taşımacılığında uluslararası anlamda lider şirket olmak hedefi ile yolcuğumuza devam ediyoruz.